Віче на Майдані обговорювало спалення наметів та забезпечення війська

Неділя, 3 серпня 2014, 17:08

Підпалення наметів на Михайлівській площі відбулось після зустрічі представників Майдану, КМДА та адміністрації президента.

Про це заявив зі сцени під час Віче на Майдані отаман Українського Козацького війська Микола Бондар, - йдеться на сторінці прес-центру Майдану на Фейсбук.

Він нагадав, що під час зустрічі домовились створити робочі групи, які будуть займатися упорядкуванням території Майдану, майбутнім парадом, присвяченим дню Незалежності.

"Хочеться вірити, що підпал зробили не представники влади і діалог з владою буде конструктивним і приведе до позитивних результатів", - наголосив Бондар.

Микола Бондар. Фото Maidan Press Center

Говорячи про пожежу на Михайлівській, представник Михайлівської сотні Володимир Загороднюк наголосив, що у згорілих наметах було зібрано бронежилети, каски та ліки для відправки в зону АТО.

"І дуже важливо, що ці намети стояли з листопада, це була історія і в них зберігалися речі хлопців, які воюють на Сході. Хлопці все одно збираються повернутися на Майдан. Питання - хто це зробив, кому це вигідно?", - відзначив він.

Володимир Загороднюк. Фото Maidan Press Center

Політрук сотні Львівська Брама Артур Приходько нагадав про проект Парламентська Сотня.

Він пообіцяв, що через 3 тижні зі сцени буде представлена Парламентська сотня, яку буде обговорювати і весь Майдан, і весь народ. "Це будуть найвідкритіші списки", - відзначив Приходько.

Артур Приходько. Фото Maidan Press Center

Крім того, представник ГО Автодозору Андрій Барсуков розповів про забезпечення бійців зони АТО, про те, що цим займаються прості люди за допомогою Автодозору, а ніяк не держава.

Андрій Барсуков. Фото Maidan Press Center

Він також наголосив на необхідності звіту Міністерства оборони перед громадськістю стосовно використання коштів, що були зібрані небайдужими на потреби українських ЗС.powered by lun.ua