Квасьнєвський: Путін уже не може відмовитись від України

Середа, 6 серпня 2014, 12:17

Президент Росії Володимир Путін став заручником власної політики по відновленню величі РФ і тепер не може відмовитись від України.

Про це заявив екс-президент Польщі Алєксандр Квасьнєвський в інтерв'ю Gazeta Wyborcza.

За його словами, запроваджені Заходом економічні санкції проти Росії стали для Путіна неприємністю і великим тягарем, але "не змінили стратегічну політику".

"Його мета – створення Євразійського союзу, відновлення статусу Росії як наддержави, і він не хоче, а тепер уже й не може, обійтись без України", - сказав Квасьнєвський.

За його словами, Путін не врахував того рівня антиросійських настроїв, який викликала його політика в Україні.

"Може виявитись, що українці, навіть доведені до економічної катастрофи, можуть сказати: наша гідність і суверенність вартує більше, ніж угоди з Путіним. Росія ж і надалі вважає, що дестабілізація ,натиск, пропаганда і гроші повернуть Україну в бік Москви", - вважає польський політик.

За його словами, Путін не очікував також того, що США та ЄС зможуть сконсолідуватись проти його політики.

"Він був переконаний, що Захід так роздрібнений, що не зможе об'єднатись. Але після збитого літака міжнародна громадська думка обурилась: заради бога, що відбувається?! Уже відомо, що це не стріляли українці, а висококваліфіковані фахівці з поставленої Росією зброї", - сказв Квасьнєвський.

"І тоді Росія зробила ворогами країни, які доти були до неї привітні, таких як Малайзія, Нідерланди та Німеччина", - додав він.

Українська правдаpowered by lun.ua