Семенченко про зрадників: маршрути пересування здають за $ 70-100 тисяч

Середа, 6 серпня 2014, 16:14

Командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко впевнений, що серед офіцерів Антитерористичної операції є зрадники.

Про це він заявив в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.

"Проблема зради є. Відомі суми, які сплачуються – $ 70-100 тисяч за зданий маршрут, за команду висунутися в якийсь район. Я не готовий називати прізвища – я не контррозвідник, я не знаю. Але ця проблема існує, бо є речі, які нічим іншим пояснити не можна", – сказав Семенченко.

За його словами, некомпетентні люди зустрічаються і серед генералів.

"Є реальні бойові генерали, працювати з якими приємно. А є неписьменні ідіоти, які кажуть встановити прапор до певної дати, забороняють робити розвідку – мовляв, що там дивитися!?" – розповів командир батальйону.

Крім того, за словами Семенченко, батальйону не вистачає важкого озброєння, яке, за його словами, йому не хоче видавати Міноборони (батальйон "Донбас" входить в структуру МВС – ред.).

"Швидше за все тому, що не хоче підняти свою ж * пу. Кожна видача повинна бути за законом узгоджена в інших інстанціях. Але це в мирний час, а зараз війна. Думаю, якби Автомайдан приїхав, видав цим хлопцям в кабінетах пі***ей, змусив бігати – все це можна було б зробити за один день. Та й міністр оборони теж міг би покарати пару раз винних. Але зараз вони сидять і нічого не хочуть робити", – розповів він.

Семенченко додав, що є також проблема з касками та бронежилетами, які влада теж не передає батальйону.

"Третя проблема – дуже низька зарплата. Мені особисто все одно. Але що таке для бійців 980 гривень? Зараз нам сказали, що покладаються якісь АТОшні 3 тисячі гривень. Але в законі цього немає, тому що там всі категорії враховані, крім резервістів. А ми і є резервісти," – сказав він.

Як відомо, раніше Семенченко заявив, що для звільнення Донбасу необхідно ще два-три місяці.powered by lun.ua