Канада також розширила санкції проти Росії

Середа, 6 серпня 2014, 18:23

Уряд Канади в середу оголосив про розширення списку санкцій проти РФ, додавши в нього ряд осіб, банків і компаній.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Зокрема, в список включені ВТБ, Россельхозбанк, Банк Москви і Російський Національний Комерційний Банк (РНКБ).

У комюніке канадського уряду також зазначено, що санкції запроваджуються щодо Об'єднаної суднобудівної корпорації і лоукостера "Добролет".

Крім того, під санкції потрапила низка кримських компаній. Зокрема, мова йде про виробників вина "Новий світ" і "Масандра", компанії, які володіють комерційними портовими спорудами в Керчі та Севастополі.

У загальній складності, в новому списку значаться 22 компанії і структури.

Також Канада внесла до списку санкцій імена ще 19 громадян Росії і України.

У список, зокрема, потрапили глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров, голова Служби зовнішньої розвідки РФ Михайло Фрадков, директор ФСБ Олександр Бортніков, секретар Радбезу Микола Патрушев та інші високопоставлені силовики і депутати.

Крім того, в списку значаться помічник президента РФ Дмитро Щоголєв, губернатор Краснодарського краю Олександр Ткачов і бізнесмени Костянтин Малофєєв і Микола Шамалов.

Під канадські санкції потрапили також глава МВС Криму Сергій Абісов, лідер бойовиків "ДНР" Павло Губарєв і його дружина Катерина Губарєва.

Цим особам буде заборонений в'їзд до Канади, а їхні активи в цій країні, якщо такі є, будуть заморожені.powered by lun.ua