Бойовики "зливають" в РФ позиції сил АТО для їх обстрілу - РНБО

Субота, 9 серпня 2014, 14:16

Терористи передають інформацію російським військовим  з координатами українських військових, щоб ті їх обстрілювали.

Відповідні перехоплені розмови росіян з терористами у ході брифінгу оприлюднив речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

У розмові, оприлюдненій в РНБО, терористи обговорюють детальні координати українських військових та домовляються, як саме  по них стріляти.

"Вони (сили АТО) хочуть зробити кільце  та оточити вас. Там людей 200, і в них дуже багато техніки", - пояснюють бойовики.

Також, за словами Лисенка, Росія продовжує розвідувати позиції українських військових своїми безпілотниками, які прилетіли з окупованого Криму.

"8 серпня після 21 години були зафіксовані прольоти трьох російських безпілотників, які з’явилися з боку тимчасово окупованого Криму - в районі Комісарівки, Новопетрівки та в районі пункту технічного спостереження "Кирилівка", - зазначив Лисенко.

Разом з тим Лисенко додав, що було помічено ще чотири безпілотники: "2 з них в районі порту "Маріуполь", які летіли вздовж берегової смуги в напрямку населеного пункту Седове та 2 інших - на ділянці відділу "Червоний Чабан" Херсонського загону".

5 канал, Укрінформpowered by lun.ua