Батальйон "Прикарпаття" не дезертирував, він відновлює боєздатність

Вівторок, 2 вересня 2014, 09:07

5 батальйон територіальної оборони "Прикарпаття" виведено до місця відновлення боєздатності згідно з рішенням головнокомандувача Збройних сил України.

Про це заступник секретаря РНБО Олександр Литвиненко повідомив офіційним листом голові Івано-Франківської обласної держадміністрації Андрію Троценку, інформує прес-служба ОДА.

"У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що за інформацією Генерального штабу Збройних Сил України від 28.08.2014, згідно з рішенням начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України 5 батальйон територіальної оборони виведено до місця відновлення боєздатності", - йдеться у листі.

Батальйон "Прикарпаття" вивели з зони АТО за наказом начальника Генштабу ЗСУ

Прес-служба зазначає, що 25 серпня, з огляду на складну ситуацію, в якій опинилися військовослужбовці батальйону "Прикарпаття", голова ОДА Троценко попросив керівництво держави вивести батальйон із зони АТО для переформатування та відновлення боєздатності.

Минулого тижня 5-й батальйон територіальної оборони "Прикарпаття" повним складом – 400 бійців – самовільно покинув зону АТО. Його звинувачували в дезертирстві, хоча бійці запевняли, що вирушили на ротацію.powered by lun.ua