Російські десантники у формі "Беркута" захоплювали Крим, дехто тепер на Донбасі

Середа, 3 вересня 2014, 15:00

Щонайменше троє російських десантників під час анексії Криму були там і носили форму Беркуту.

Відповідні фотопідвтердженя знайшли активісти в соціальних мережах, повідомив журналіст Олексій Аргат.

Ці троє десантників навесні перебували в Криму і носили форму Беркута.

"І Якщо я раніше сміявся над розповідями про російських спецназівців на Майдані, то тепер не так вже і смішно. Нараді путінський молодняк воює на Донбасі", - повідомив він.

Мова йде про десантників: Фаніса Хасашина , Олександра Фокіна, Миколу Козлова і В'ячеслава Сергійовича з 31 окремою десантно-щтурмової бригади, який навіть отримав медаль "за повернення Криму". Його однополчанці були раніше взяті в полон під Іловайськом.

Олександр Фокін 
В'ячеслав
Фаніс Хасашин 

Крім того, ще один російський десантник Ніколай Козлов, який під час бойових дій в Україні залишився без обох ніг, раніше був в Криму.

"Подзвонив брат. Сказав - його сина, мого племінника, привезли в московський госпіталь. Він тепер безногий інвалід до кінця життя. Крим наш тепер, х#лі", - написав дядько десантника Сергій Козлов.

 

На побажання "кріпитися", Козлов відповів: "Хай Путін кріпиться". Пізніше запис був видалений.

А от батько десантника в коментарі "Ехо Москви" заявив: "Я не знаю, де він був. Швидше за все, на кордоні. І що б він не робив, він правий. Запам'ятайте, він виконував наказ. Все. Це найголовніше для солдата. Він не бігав, чи не косив. Закликали - пішов", - наголосив батько.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування