Жителі Макіївки протестували через те, що "ДНРівці" не всім дають харчі

Понеділок, 3 листопада 2014, 14:41

У Макіївці Донецької області мешканці протестували в понеділок проти дій керівництва бойовиків "ДНР" щодо розподілу безкоштовних продуктів.

Як повідомляють "Новости Донбасса", близько опівдні кілька десятків жителів Макіївки в районі будівлі виконавчого комітету перекрили дорогу.

У Макіївці протестували проти дій керівницта "ДНР".
Фото "Новостей Донбасса" й Олексія Мацуки

Вони вимагали організувати їм видачу талонів на отримання гуманітарної допомоги й скаржилися, що не отримують безкоштовну їжу в Макіївці.

Протест у Макіївці

Близько 12 години на місце прибули представники бойовиків зі зброєю, але люди відмовлялися розходитися.

Як повідомляє джерело в райраді, місцева влада розширила перелік категорій родин, які мають право отримувати талони на гуманітарну допомогу. У підсумку, талонів на всіх не вистачило, і саме тому стався стихійний мітинг.

"Ранковий конфлікт був викликаний тим, що з минулого тижня талони на гуманітарну допомогу почали отримувати всі родини, у яких є неповнолітні діти, – по одному талону на кожну дитину. Раніше такої практики не було. Гуманітарну допомогу отримували лише пільгові категорії населення: пенсіонери, матері-одиначки, бідні люди", - сказало джерело.

Щоб заспокоїти схвильований народ, людям запропонували створити ініціативну групу, яка пішла на переговори з керівництвом району.

Людей вдалося заспокоїти. Компроміс зрештою було знайдено, каже джерело.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News

Усі новини...