Охлобистін у Донецьку заявив, що готовий воювати за "ДНР"

Понеділок, 1 грудня 2014, 09:26

Російський актор і колишній священик Іван Охлобистін, незважаючи на заборону СБУ, відвідав Донецьк. Метою візиту, за словами прихильника Путіна, були презентація нового фільму та підтримка сепаратистів.

Про це повідомив ОстроВ.

Охлобистін в донецькому кінотеатрі "Зірочка" заявив, що скоро в Донецьк приїдуть і інші російські зірки. Зокрема, звучали імена Гаріка Сукачова і Ольги Кормухіна.

Він також привіз із собою подарунок для бойовика ДНР з Росії Арсена Павлова на прізвисько "Моторола" - пляшку з алкоголем. Його дружині Охлобистін вручив шубу.

  Фото "Комсомольская правда в Украине"

Російський актор заявив також, що має намір завершити зйомки у серіалі "Інтерни" і повернутися в лоно церкви.

"А якщо до церкви не приймуть - приїду сюди (в самопроголошену" ДНР "). Я кандидат у майстри спорту зі стендової стрільби ... Я дуже усидливий і невимогливий - їм, що є", - сказав він.

На вигук когось із бойовиків: "Візьмемо!", Охлобистін відповів: "Я із задоволенням".

У своєму інтерв'ю в одному з донецьких храмів Охлобистін заявив, що в Росії майже всі підтримують так звану "Новоросію", а ті "рідкісні винятки", які не підтримують, є "збоченцями і покидьками".

"Я персона нон-ґрата в Україні, але тут не Україна, тут – "Новоросія". І було так приємненько, що я тут персона не нон-ґрата...", –сказав Охлобистін.

Раніше в Донецьк приїжджали російський співак Йосип Кобзон, який співав разом з "главою ДНР" Олександром Захарченко, і російський актор Михайло Пореченков, який стріляв у касці з написом "Преса" в бік українських військових в аеропорту Донецька.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: