У Раді стався конфуз з біографією кандидата Ляшка в уряд

Вівторок, 2 грудня 2014, 18:52

У офіційній біографії кандидата на пост віце-прем'єра від Радикальної партії Валерія Вощевського написано, що на нього була відкрита кримінальна справа за спробу вкрасти "Шляхове ремонтно-будівельне управління №100".

Про це написано в біографії, яку роздали депутатам у Верховній Раді.

"2005-2006 рр. і 2008-2010 рр. – глава правління ВАТ "ДАК" "Авомобільні дороги України", під час керівництва ДК намагався вкрасти ДП "ШРБУ №100" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України". Була порушена кримінальна справа", - йдеться в біографії.

Крім того, Вощевський був керівником "Укравтодору" за часів Януковича, але керував нею тільки два місяці (17.03.2010-17.05.2010).

Сам же Вощевський у Раді заявив, що "жодного випадку" в його житті, "який би можна було охарактеризувати як спробу вкрасти, не було" і ця ситуація - це провокація.

На запитання депутата Мустафи Найєма, чи правда Вощевський має громадянство Мальти, він заявив, що "жодного іншого громадянства, крім українського, ніколи немав".

Вощевський також нагадав, що коли у 2010 році за квотою "Блоку Литвина" був призначений головою "Укравтодору", то "уже через тиждень мені з АП Януковича подзвонили і вимагали піти".

"Я відмовився, і вже за тиждень на мене завели справу. Її закрили потім, бо вона не мала підстав", - заявив Вощевський.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що роздана біографія - це провокація, а спікер Володимир Гройсман пообіцяв розібратись із цим.

Заступився за Вощевського і прем'єр Арсеній Яценюк.

"Ця спроба не вдасться. Хай іде і працює", - сказав Яценюк.

Згодом стало відомо, що конфуз стався через те, що при підготовці біографії використали матеріал з відкритої електронної енциклопедії "Вікіпедія".

Як відомо, Вощевський разом з іншими 16 кандидатами включений в список претендентів на міністерські посади, яких мають голосувати пакетом.

Українська правда

powered by lun.ua