Філатов: в одному тільки БПП у Коломойського 15 своїх людей

Середа, 3 грудня 2014, 10:57

У новому парламенті олігарх і дніпропетровський губернатор Ігор Коломойський має певну кількість лояльних людей.

Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ заявив колишній заступник Коломойського в Дніпропетровській ОДА та новообраний депутат Борис Філатов.

"Якщо брати умовно співробітників, симпатиків і так далі, то мені здається, що в одному тільки БПП є десь 15 наших людей. І потрібно знати Коломойського. Це такий хлопець, що він ніколи не розповідає всієї картини. Не здивуюся, що якщо завтра він подзвонить і скаже, що ось цей і цей хлопець теж наші симпатики", – заявив він.

За словами Філатова, команда Коломойського має близькі дружні стосунки з "Правим сектором" і особисто з Дмитром Ярошем, з яким разом створював самооборону Дніпропетровської області на початку конфлікту на сході і якого підтримував під час передвиборної кампанії.

Крім того, за словами депутата, Коломойський "може спілкуватися" з депутатами групи колишнього регіонала Валерія Хомутинника, незважаючи на те, що вони голосували за закони 16 січня.

"Якщо ми говоримо про ці закони, то ситуація яка. Коломойський все-таки не Ярош, а тому приписувати йому якусь серйозну ідеологію було б несправедливо. Якщо говорити про групу (Ігоря) Єремєєва і групу Хомутинника, то депутати цих груп потім в деякій мірі хоча б реабілітувалися, коли проголосували за призупинення кровопролиття. Тут потрібен вибірковий підхід", – вважає Філатов.

Відповідаючи на питання про те, чи міг би Коломойський створити в Раді фракцію з лояльних до себе людей, Філатов сказав, що це можна зробити одним помахом руки.

Також він заявив, що незабаром в парламенті буде створено депутатське об'єднання з учасників АТО.

Українська правдаpowered by lun.ua