Путін поскаржився, що його послали куди подалі

Четвер, 4 грудня 2014, 10:33

Російський президент Володимир Путін почав своє послання до Федеральних зборів з України, і лише на 20-й хвилині сказав про ситуацію, яка склалася в Росії – у Чечні.

Так, він почав виступ з подяки всім присутнім за "підтримку, єднання й солідарність у доленосні моменти".

"Росія на ділі довела, що здатна захистити своїх співвітчизників, із честю відстоювати правду й справедливість", - заявив Путін.

Він знову розповів про те, що на референдумі в Криму люди самі ухвалили рішення щодо "возз'єднання Криму й Севастополя з Росією".

"Саме тут знаходиться духовне джерело формування багатоликої, але монолітної російської нації й централізованої російської держави. Адже саме тут у Херсонесі прийняв хрещення князь Володимир, а потім і хрестив усю Русь", - розповів Путін.

"Для Росії Крим, Херсонес, Севастополь мають величезне цивілізаційне й сакральне значення, також як у Єрусалимі храмова гора для тих,  хто сповідує іслам і іудаїзм", - сказав Путін.

Після цього він перейшов до теми Майдана.

"Ми засудили держпереворот, силове захоплення влади в лютому цього року. І те, що ми бачимо зараз в Україні - трагедія на південному сході -повністю підтверджує правильність нашої позиції", - вважає Путін, який після цього повторив свою версію того, що відбувся в Україні.

"Як можна підтримувати спроби збройних сил придушити людей на південному сході, незгодних із цим свавіллям?" – запитував Путін.

Путін впевнений також, що США прямо або з-за лаштунків завжди впливають на відносини Росії із сусідами.

"Іноді не знаєш, з ким краще розмовляти: з урядами деяких держав, або прямо з їхніми американськими заступниками", - заявив він.

Путін також обурився, що у випадку з Угодою про асоціацію з ЄС взагалі не було ніякого діалогу. "Нам було сказано, що це мовляв не ваша справа. Якщо говорити по-простому, по-народному: просто послали куди подалі".

Путін стверджує, в Україні відмовилися від діалогу для залагодження спірних питань.

"Нас намагаються всіма силами переконати в тому, що це грамотна політика, якій ми повинні бездумно і сліпо підкорятися. Цього не буде", - сказав він.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: