Донецька ОДА попросила Яценюка визнати частину зони АТО підконтрольною Україні

Четвер, 4 грудня 2014, 12:55

Донецька обласна державна адміністрація просить Кабінет Міністрів віднести ряд населених пунктів в зоні антитерористичної операції до території, підконтрольній України.

Про це в четвер на брифінгу в Краматорську сказала радник голови обладміністрації Олена Петряєва, повідомляють "Українські новини".

"Є чотири території, де, незважаючи на те, що районні центри знаходяться під "ДНР", є селищні ради, які знаходяться на території, підконтрольній українській владі", – сказала вона.

Зокрема, на території Тельманівського району знаходиться шість таких сільрад, а на території Новоазовського – п'ять.

Незважаючи на те, що вони і ще ряд сільрад перебувають на території України, там не виплачуються заробітні плати, пенсії та соціальні виплати, не працюють школи та лікарні.

"Ми підготували лист на ім'я прем'єр-міністра про те, що є необхідність прийняти постанову Кабміну про закріплення цих територій за довколишніми територіями. Наприклад, Новоазовський та Тельманівський район – за Волновахою, за Костянтинівським районом – Ясинувату. Це дозволить перерозподілити фінансовий ресурс і проводити виплату людям, які знаходяться на українській території", – сказала Петряєва.

Як відомо, раніше Кабмін затвердив перелік непідконтрольних або частково не підконтрольних владі населених пунктів у Донецькій області.powered by lun.ua