Депутати, відкликають голоси під законами 16 січня. Заради комітетів?

Вівторок, 9 грудня 2014, 13:55

Депутати, колишні регіонали масово відкликають свої голоси під диктаторськими законами, наразі вже відкликали 22 депутати.

Про це "Українській правді" повідомили у Верховній Раді у відповідь на інформаційний запит.

Вже після виборів, свої голоси відкликали троє екс-депутатів, двоє з них обралися до нового парламенту. Михайло Поплавський подав заяву про відкликання голосу лише через 10,5 місяців  - 1 грудня цього року. Поплавський в цьому скликанні претендує на керуючу посаду в комітеті освіти і науки – секретаря комітету.

Після виборів також голос відкликав Віктор Развадовський – 10 листопада цього року. Він отримав також керуючи посаду в комітеті  з питань податкової та митної політики  - заступника комітету.

Не пройшов до Ради цього скликання, але відкликав свій голос 21 листопада  Михайло Опанащенко.

Колишній "регіонал" і представник Януковича в минулій Раді Юрій Мірошниченко також відкликав свій голос. Але заяву подав лише 16 вересня цього року.

В жовтні свої голоси відкликали Володимир Литвин, Ігор Єремеєв і Степан Івахів.

З нинішніх депутатів голоси відкликали також Сергій Мартиняк, Валентин Ничипоренко, Владислав Атрошенко, який претендує на керуючу посаду заступника голови Комітету з питань транспорту.

В день голосування свій голос відкликав нинішній член БПП Григорій Заболотний. Нині він претендує на керуючу посаду заступника голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

Нинішній депутат Сергій Лабазюк відкликав свій голос в серпні, а тепер претендує на посаду першого заступника голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

Водночас Віталіна Дзос подала заяву з проханням зарахувати її голос "ЗА".

Пропонуємо повний список колишній депутатів, які відкликали голоси за диктаторські закони:

 

Водночас у ВР наголосили, що Законом України "Про Регламент Верховної Ради України" не передбачено зміни результатів голосування народних депутатів України".

"Так, у статті 47 цього закону зазначено, що голосування здійснюється народним депутатом особисто за допомогою електронної системи в залі засідання Верховної Ради України", - додали у ВР.

Як відомо, під час голосування за розподіл комітетів Юрій Луценко оголосив поправку, згідно з якою депутати, які голосували за диктаторські закони 16 січня, не отримують керівні посади у комітетах. Проте спікер ВР Володимир Гройсман цю поправку в закон не включив.

Вранці у вівторок депутати включили до порядку денного постанову про щодо позбавлення регіоналів, причетних до голосування законів 16 січня, керівних посад. 

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування