Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У "Інтера" вимагають відібрати ліцензію за показ виконавців, які на боці Росії

Четвер, 1 січня 2015, 13:58

Представники комісії з питань поширення й демонстрації фільмів та низки правозахисних організацій вимагають позбавити канал "Інтер" ліцензії.

Про це написав член експертної комісії з питань поширення й демонстрації фільмів Олексій Курінний у Facebook.

"Сьогодні впродовж новорічної ночі на телеканалі Інтер – засилля виконавців, що різко засуджуються суспільством через підтримку ними війни та злочинних дій Росії", - обурився він.

"Серед одіозних виконавців – "регіоналка" Таїсія Повалій, лауреати російської музичної премії Потап і Настя, а також Ані Лорак, яка виступала у Москві одразу ж після сепаратиста Аксьонова. Виступали і відомі антиукраїнськими висловлюваннями Йосип Кобзон, Валерія, Олег Газманов, а також Микола Басков, що закликав знищити збройно Майдан-2004", - уточнив Куріний.

"Така інформаційна політика "Інтера" сприяє російській пропаганді, тож є неприйнятною для українського суспільства. З огляду на це, вимагаємо позбавлення ліцензії телеканалу "Інтер" - як такого, що в умовах війни працює на ворога", - заявив він.

За словами Курінного, цю позицію погоджено "з колегами по комісії з фільмів та з інших україноцентричних правозахисних організацій".

Речник президент України Святослав Цеголко також написав у Твіттері: "Вакарчук, безперечно, переміг Кобзона у новорічну ніч. Але за антиукраїнських виконавців треба публічно відповісти".

На "Голубом огоньке", який традиційно показують російські канали під новий рік, Валерія, Газманов і Кобзон проспівали, приміром, пісню про санкції.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: