В ОБСЄ зафіксували порушення "режиму тиші" на Донбасі

Неділя, 4 січня 2015, 14:40

Безпекова ситуація у зоні конфлікту на Донбасі погіршується, особливо в р-ні Донецького аеропорта, н.п. Піски та Горлівка.

Про це йдеться у доповіді спостерігачів місії ОБСЄ.

Місія спостерігачів ОБСЄ отримує повідомлення про погіршення безпековоїситуації в зоні проведення АТО, де з 9 грудня  було оголошено "режим тиші", про збільшення кількості обстрілів.

Як зазначено у доповіді місії ОБСЄ , представники української та російської груп з врегулювання конфлікту на Донбасі повідомили про 38 обстрілів протягом двох днів (станом на 2 січня) з використанням стрілецьої зброї, артилеріїх та системи РСЗО в р-ні аеропорту  Донецьк, н.п. Піски та Горлівки.

Згідно з повідомленням, троє цивільних осіб були вбиті у Горлівці, ще троє отримали поранення, окрім того в аеропорту Донецька вбитий один український військовослужбовець, 7 – поранені.

За даними місії, спостерігачі не мали змоги самостийно перевірити дану інформацію.

Також у доповіді місії вказано, що предствник російської сторонни констатував: ситуація з безпекою погіршується, особливо у Донецькому аеропорту, Пісках та Горлівці.

"Російський офіцер повідомив також про збільшення кількості порушення режиму припинення вогню, у т.ч. з використанням важкої артилерії", - йдеться у доповіді.

Також у звіті згадується про обстріл с.Гірське на Луганщині з "Градів".

"Через можливу наявність боєприпасів, які не вибухнули, місія не може підтвердили чи спростувати інформацію про наслідки обстрілу та дані про втрати", - зазначено у доповіді.

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування