У Дебальцевому терористи прицільно влучили по біженцях

Неділя, 1 лютого 2015, 17:45

У Дебальцевому в 14.50 в результаті прямого попадання снаряда з боку бойовиків частково зруйновано будівлю міськвиконкому по вул. Радянській, 81.

Як повідомив глава облуправління МВС В'ячеслав Аброськін, в цей час біля будівлі збиралися мирні жителі для подальшого виїзду з міста.

"Поранено 9 осіб, постраждалих доставлено до міськлікарні Артемівська. Загиблих немає", - зазначив Аброськін.

Також в результаті обстрілу пошкоджено адмінбудівлі управління залізниці та міськвідділу міліції.

У свою чергу в прес-центрі АТО заявили, що російсько-терористичні угруповання здійснили чергову провокацію.

"Близько 13.05 по будівлі міськради Дебальцевого терористи нанесли вогневий удар з "Градів". Саме в цей час поруч з міськрадою відбувалася погрузка в автобуси біженців, серед яких були літні люди, жінки та діти", - заявили у штабі. 

Внаслідок злочину постраждав один військовослужбовець, який працює у Спільному центрі, а також мирні мешканці та біженці, серед яких – діти. 

"У міськраді Дебальцевого працює Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін. За "дивним" збігом обставин, представників російської сторони, які залучені до роботи Спільного центру в цей час у будівлі міськради не було. Більше того, вони не з’являються там вже два дні", - зазначили у штабі. 

Також під дописом у Facebook очевидці розмістили фото автобуса у Дебальцевому. 

Джерело відео - Общественное ТВ Донбасса 

Українська правда powered by lun.ua