СБУ схопила підполковника Генштабу, який підбурював на бунт і шпигував

157 переглядів
Середа, 4 лютого 2015, 15:16

Працівники Служби безпеки України затримали підполковника Генерального штабу ЗСУ, який є одним із організаторів фейкового "штурму" Адміністрації президента 3 лютого.

Про це заявив голова СБУ Валентин Наливайченко на брифінгу у середу, 4 лютого.

За його словами, високопосадовця Генштабу затримано разом з іншими учасниками злочинного угрупування, які підбурювали на протестні акції дезертирів добровольчих батальйонів, а також "людей у військовій формі, які ніколи не були в АТО".

"15 хвилин тому завершилася операція. Нами затримано організаторів вчорашніх спроб провокацій у центрі Києва", - сказав він.

"Нами затримано громадянина України, підполковника одного з керівних підрозділів Генштабу, його прізвище Чорнобай, 1974 року народження", - заявив голова СБУ.

Затримали також спільника цього чиновника – представника "терористичної організації ДНР, який організовував підривну та шпигунську діяльність на нашій території, його прізвище – Малешко".

За словами Наливайченка, підполковник Чорнобай, користуючись службовим становищем і працюючи інструктором в одному з добровольчих батальйонів, надавав бійцям неправдиву інформацію про завищені втрати сил АТО на Донбасі, чим підбурював їх до протестних акцій.

Крім того, він розвивав агентурну мережу для цієї підривної діяльності.

Прес-центр СБУ уточнює, що зрадник передавав по секторах точні координати добровольчих батальйонів бойовикам "для ведення артилерійських обстрілів".

"Зрадник-провокатор, якому російські куратори дали позивний "Семенович", передавав секретні дані про дислокацію та переміщення українських військових підрозділів бойовику т.зв. "ДНР" Мелешку на прізвисько "13". Зловмисники конспірувалися, зустрічалися в обумовлених місцях передачі інформації, постійно міняючи картки мобільного зв’язку", - повідомили в СБУ.

Злочинно здобуті секретні дані, розголошення яких становить загрозу обороноздатності держави, "13" передавав ватажкам артилерійської бригади терористів "Кальміус".

Під час чергової передачі секретної інформації обох зловмисників було затримано співробітниками СБУ.

За даними відомства, ця група завчасно повідомляла ЗМІ, підконтрольним російським спецслужбам, про сплановані диверсії, завдяки чому представники російських телеканалів першими опинялися на місці події і подавали їх викривлено.

СБУ схопила зрадника в Генштабі. Фото СБУ
СБУ схопила зрадника в Генштабі
СБУ схопила зрадника в Генштабі
СБУ схопила зрадника в Генштабі
СБУ схопила зрадника в Генштабі
СБУ упіймала організаторів фейкових протестів і шпигунаpowered by lun.ua