"Київстар" пояснив, чому відключив зв'язок частині Донбасу

Четвер, 5 лютого 2015, 13:53

Оператор мобільного зв'язку компанія "Київстар" заявляє про пошкодження й знеструмлення невідомими озброєними особами технічного центру компанії в Донецьку.

Про це у четвер повідомляють "Українські новини" з посиланням на прес-службу компанії.

За даними прес-служби, причиною позаштатної роботи обладнання "Київстар" у Донецьку були незаконні дії озброєних людей, які 4 лютого з'явилися в технічному центрі офісу.

"У результаті їх дій ми зафіксували пошкодження й знеструмлення обладнання вузла зв'язку певного фрагменту мережі в Донецькій і Луганській областях", - заявили в прес-службі.

Зафіксувавши позаштатну ситуацію, компанія відключила сегмент мережі мобільного зв'язку на частині території Донецької й Луганської областей до встановлення всіх обставин.

Зазначається, що зараз фахівці "Київстару" намагаються одержати доступ до приміщення, що зараз контролюється озброєними особами для забезпечення відновлення зв'язку й цілісності мережі.

Як повідомлялося, 4 лютого "Київстар" відключив частину мережі на території Донецької й Луганської областей, тимчасово окупованої бойовиками.powered by lun.ua