СБУ оголосила про затримання чергових російських диверсантів у Харкові

Середа, 4 березня 2015, 13:20

Служба безпеки України в результаті спецоперації затримала диверсійно-розвідувальну групу, яка координувалася Головним розвідувальним управлінням Міноборони Росії.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

За його словами, був затриманий 42-річний організатор та чотири бойовики.

Лубківський стверджує, що у серпні-вересні 2014 року члени цієї групи проходили диверсійну підготовку у військовому таборі спецслужб у Тамбові, де їм викладалися основи підривної справи, тактика ведення бойових дій, снайперська підготовка; формувалися навички стрільби з різних видів зброї, а також відпрацьовувалися завдання з підготовки та скоєння терактів на території Харківської області.

"Після проходження диверсійної підготовки від усіх членів групи були відібрані підписки про таємне співробітництво з російськими спецслужбами, їм обрано псевдоніми та виплачено грошову винагороду в розмірі 300 дол. США кожному", – написав радник.

За його словами, у затриманих було вилучено тротилові шашки, електродетонатори для їх підриву, бойові осколкові гранати, спеціальну літературу ЗС РФ з підривної справи та тактики ведення бойових дій, шеврони, емблеми та статути органів влади так званої "Новоросії".

Вирішується питання про оголошення підозри у вчиненні злочинів затриманим.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!