Парламент заборонив пропаганду комуністичного та нацистського режимів

405 переглядів
87
Четвер, 9 квітня 2015, 14:05

Верховна Рада заборонила пропаганду комуністичного та нацистського режимів в Україні.

За прийняття цього закону проголосували 254 народні депутати.

Згідно із прийнятим законом, Верховна Рада засудила комуністичний та націонал-соціалістичний (нацистський) тоталітарні режими в Україні як злочинні, заборонила публічне заперечення злочинного характеру цих тоталітарних режимів, публічне використання та пропаганди їхньої символіки. 

Автором цього законопроекту виступили 13 народних депутатів, серед яких Юрій Луценко, Олег Ляшко, Юрій-Богдан Шухевич та інші. 

"Ухвалення законопроекту забезпечить усунення загрози суверенітету, територіальної цілісності та національній безпеці України, зміцнення духу і моралі Української нації", - пояснили автори закону.

"Цей законопроект не забороняє ідеологію, бо це неприйнятно для будь-якої демократичної країни. Цей законопроект забороняє тоталітарний режим під які б кольори він не фарбувався: під фашистські, під комуністичні, під будь-які інші. Тоталітарний режим є заборонений і засуджений Україною", - пояснив Луценко.

Закон спрямований на засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів як злочинних на законодавчому рівні, впровадження заборони на публічне заперечення злочинного характеру цих тоталітарних режимів, заборони публічного використання та пропаганди їхньої символіки, запровадження обов’язку держави здійснювати розслідування та оприлюднення інформації про злочини, здійснені представниками цих тоталітарних режимів з метою недопущення повторення таких злочинів у майбутньому, усунення загрози суверенітету, територіальної цілісності та національній безпеці України, а також встановлення історичної справедливості.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 31.129.178.---Виталий Пугач..
Тільки абсолютні недоумки иожуть прирівнювати націонал-соціалізм до комунізму. нацисти боролися с комуністами, вважаючи іх запеклими ворогами. Тобто вони робили добру справу. Комуністи силою заставляли украінців воювати на боці комуняків і німці вимушені були піднімати зброю проти тих. хто воював проти них. Німців український народ зустрічав хлібом і сіллю- як своїх визволителів І тепер нинішні патриіоти прирівнюють нацисті до комуністів. Це чисте безглуздя. Мова повинна йти тількт про заборону комунізму
IP: 188.230.47.---Ігор Бурдяк..
Oleg Oleg: Ігор Бурдяк: .......рішення допомогати ДНР та ЛНР підтримує більшість Россіян.Все,що робить Росія це демократично,бо опирається на народну підтримку.Значить,виходячі з вашої логіки,все що робить Росія-це законно?
Як це демократиячно? Росія, перепрошую, "пхає носа до чужого проса". Коли у 1939 році Німеччина полізла на Польщу, Англія, Франція, а потім і всі решта оголосили Німеччині війну. Нині Ген. Асамблея ООН, ПАРЄ, ОБСЄ засудили Росію. Те, що робить Росія, не просто недемократично. Злочинно! Інша справа, що росіяни, подібно як німці у 1930/40-х піддані скаженій пропаганді і цього не розуміють...
IP: 178.126.118.---Андрей Кислов..
Если следовать этому Закону, то необходимо сравнять с землей все памятники советским солдатам, там есть символика тоталитарного режима, запретить 9 мая, запретить ветеранам ВОВ носить форму и боевые награды, там тоже есть символика, боевые знамена полков в утиль- тоже пропаганда тоталитарного режима.
IP: 109.86.166.---Vika Azarova..
:)) А для еще большего осознания "современных демократичных тенденций" - уничтожить все ,что было создано этими "тоталитарными руками" , и.... оставить только то ,что создали эти "писатели законов"из ВР. "...По німецькому показу І заговорили Так, що й німець не второпа, Учитель великий,..."
IP: 188.230.47.---Ігор Бурдяк..
Oleg Oleg: Ігор Бурдяк: Америка пхала свого носа в Афганістан, Ірак, Сирію не маючі мандата ООН, всупереч Радбезу ООН.
Що, справді Радбез ООН якесь рішення із цього приводу ухвалив, не помиляєтеся? Чи може Ген. асамблея, якась інша міжнародна організація дії США засудила? Міжнародні санкції стосовно США були застосовані? Я такого не знаю. А ось ці країни, які Ви згадали, додайте ще Іран, інші деякі ісламські держави, розсадники тероризму - вони справді загрожують миру і спокою сусідам і всьому світу. І Верховенство Права тут не на їхньому боці.
Усі коментарі