Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

У Криму розпочався обшук в будинку дружини активіста Майдану

Четвер, 9 квітня 2015, 23:17

У Криму увечері 9 квітня розпочався обшук у будинку Ольги Уколової, цивільної дружини активіста Майдану Олександра Костенка.

Як повідомляє Крим.Реалії активіста на півострові звинувачують у заподіянні тілесних ушкоджень співробітнику кримського спецпідрозділу "Беркут" під час масових заворушень в Києві в лютому 2014 року і незаконному зберіганні вогнепальної зброї.

"У приміщенні, в якому проживає Ольга Уколова, крім неї перебуває її семимісячна дитина і мати. Увійшовши в будинок, людина у формі представився дільничним Чалабаєвим... У приміщення, в якому проживає Ольга Уколова, увійшло 12 осіб", - повідомила Кримська польова місія на своїй сторінці в Facebook.

В настоящий момент проводится обыск в доме гражданской супруги Александра Костенко.В помещении, в котором проживает Ол...

Posted by Крымская полевая миссия по правам человека on 9 квітня 2015 р.

Активіста кримського Євромайдану Олександра Костенка заарештували в Криму 8 лютого.

24 березня справу Костенка передали до Київського районного суду Сімферополя. 4 квітня суд продовжив арешт Костенка на два місяці, на час розгляду справи, призначено розгляд справи в присутності ЗМІ на 20 квітня.

Прокуратурою Автономної республіки Крим у Херсонській області розпочато досудове розслідування в рамках кримінального провадження за фактом незаконного арешту кримськими органами активіста.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: