Митрополит Онуфрій відмовився вставати на шану Героїв. УПЦ МП пояснила чому

Субота, 9 травня 2015, 07:43

Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій не підвівся на урочистому засіданні Верховної Ради при зачитуванні імен бійців АТО, нібито щоб підкреслити, що потрібно негайно припинити війну.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби УПЦ (МП).

"Під час промови Президента України Петра Порошенка присутні стоячи вітали імена тих, хто був удостоєний звання Героя України за участь в обороні Вітчизни на Сході нашої Держави. Блаженніший Митрополит Онуфрій не відреагував на цю промову так само, як і всі інші гості та учасники урочистого засідання, щоб підкреслити – потрібно негайно припинити війну!", - йдеться у заяві.

Як відомо, разом з Онуфрієм у засіданні взяли участь керуючий справами УПЦ МП митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, а також голова Синодального молодіжного відділу УПЦ єпископ Обухівський Іона. Вони сиділи, коли інші учасники засідання стояли, вшановуючи бійців АТО.

Представники УПЦ Московського патріархату не встали, коли зачитували імена Героїв України. Фото Дмитра Ларіна

Як відомо, 8 травня цього року Верховна Рада вперше провела врочисте засідання, присвячене 70-й річниці Перемоги над нацизмом в Європі, місцю і ролі українського народу у Другій Світовій війні.

Представники УПЦ МП продемонстрували зневагу до бійців АТО – нібито через незгоду з війною

На ньому виступив президент Петро Порошенко, який, зокрема, оголосив імена 21 громадянина, яким присвоєно звання Героя України, 10-м із них – посмертно.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...