Сервери із результатами голосування за громадську раду НАБ вилучили – РПР

84 перегляди
11
П'ятниця, 5 червня 2015, 21:52

Представники Національного антикорупційного бюро та Держспецзв'язку вилучили сервери з інформацією після того, як стали відомі результати голосування за кандидатів до Ради громадського контролю Антикорупційного бюро.

Про це "Українській правді" повідомив менеджер з комунікації Реанімаційного пакету реформ Андрій Андрушків.

Він зазначив, що за попередніми підрахунками активістів та журналістів, до Ради громадського контролю АБ пройшли 15 кандидатів:

Бігус Денис Станіславович - 8683 голосів  

Шабунін Віталій Вікторович - 8376 голосів

Кисіль Аліса Олександрівна - 6362 голосів

Устінова Олександра Юріївна - 6324 голосів

Чаплинський Дмитро Олександрович -  6273 голосів

Каленюк Дар'я Миколаївна - 6226 голосів

Гриценко Олексій Анатолійович - 5284 голосів

Шерембей Дмитро Олегович - 5140 голосів

Хмара Олексій Сергійович - 5005 голосів

Марусов Андрій Юрійович - 4830 голосів

Гуменюк Олександр Володимирович - 4540 голосів

Опанасенко Максим Володимирович - 4196 голосів

Юрчишин Ярослав Романович - 3911 голосів

Маселко Роман Анатолійович - 3821 голосів

Гула Сергій Євгенович - 3592 голосів

Більшість з них - представники антикорупційних організацій та журналісти-розслідувачі. Всього в голосуванні взяло участь 16685 людей.

Андрушків зазначив, що одразу після закінчення голосування сервер з усією інформацією був вилучений представниками НАБУ та Держспецзв'язку. Однак копія всієї інформації по голосуванню є у відкритому доступі.

"Українська правда" намагалася дотелефонуватися до голови НАБ Артема Ситника, щоб він прокоментував ситуацію, яка виникла, але на дзвінки ніхто не відповів.

Слід нагадати, що це було повторне голосування до Ради громадського контролю.

Попереднє, яке пройшло 26 червня, було визнане недійсним, бо громадськість надала відеодокази того, що голосування можна було сфальсифікувати, проголосувавши безліч разів з одного комп’ютера.

Після цього громадськістю була запропонована система голосування, яка тестувалася як органами держзв'язку, так і громадськістю.

Вразливостей системи під час тестування виявлено не було.

Основними функціями Ради громадського контролю НАБ є участь в дисциплінарній комісії НАБ, яка бере участь в звільненні недобросовісних працівників бюро.

Також представники Ради громадського контролю беруть участь в конкурсних комісіях щодо відбору працівників бюро.

Окремо двічі на рік Рада громадського контролю надає свої висновки щодо роботи Антикорупційного бюро Верховній Раді, Кабінету Міністрів та президенту.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 195.177.74.---Nanik..
Ну к чему нынешней власти оттягивать свой конец????Ну Яныка с его абсолютной властью сбросили, а этих мыздобулов???ребята нельзя эволюцию повернуть вспять, изменения начались и они необратимы!!
IP: 109.95.50.---Sergey Bochkarev..
И сколько же стоит "разместить" такой гениальный политтехнологический вброс по "изъятию" результатов гениальнейшего, но ничем не обусловленного электронного голосования за профессиональных грантоедов, которые составят из себя ни за что не отвечающую и ни к чему не обязанную "громадську раду"?!!! "Профессиональные расследователи"?!!! Это этот, что ли - Ярослав Юрчишин - с никогда не сходящей улыбкой до ушей? Он бы хоть посмотрел в окно, в какую страну приехал осваивать свои "демократические гранты".
IP: 188.163.78.---Andrey Kononenko..
Sergey Bochkarev: Не пытайтесь быть скрипящим тормозом эволюции. Сколько можно брюзжать без оснований? Прекрасная рада, все хорошо.
IP: 109.95.50.---Sergey Bochkarev..
Andrey Kononenko: Прекрасная рада, все хорошо.
Абсолютно с вами согласен. Не знаю в какой именно "раде", но у вас все хорошо. А чем я торможу ваш процесс? Я просто наблюдаю со стороны ваш грантовский междусобойчик. Дедушка Крылов отдыхает...
IP: 188.163.78.---Andrey Kononenko..
Sergey Bochkarev: Уж лучше грантовский, чем никакой. Только я тут ни при чем. "грантоедов, которые составят из себя ни за что не отвечающую и ни к чему не обязанную "громадську раду"?!!!" - ваши слова! А что - в каких-то странах громадськи рады несут какую-то ответственность?
Усі коментарі