Правоохоронна реформа: прийнято закон про органи внутрішніх справ

Четвер, 2 липня 2015, 20:36

Верховна Рада прийняла внесений Кабміном закон про органи внутрішніх справ.

За прийнятя закону 2561 проголосували 242 народних депутати.

Закон прийнято у рамках правоохоронної реформи.

Він формує систему органів внутрішніх справ як самостійних органів виконавчої влади.

За словами народного депутата Юрія Луценка, закон врегульовує відносини між МВС та підпорядкованими йому центральними органами виконавчої влади.

"Остаточне визначається взаємодія між керівниками поліції, міграції, Нацгвардії тощо та міністром внутрішніх справ", - заявив Луценко.

"Якщо раніше у міліції, у прикордонників, Нацгвардії були окремі підрозділи з медицини та інш., то зараз все централізується. Зараз буде обслуговувати 1 колектив інформпотоки всього міністерства, один колектив буде обслуговувати медично", - заявив Луценко, виступаючи від комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Як сказано у законі, до системи органів внутрішніх справ входять:

МВС; центральні органи виконавчої влади (ЦОВВ), діяльність яких спрямовується і координується Кабміном через міністра внутрішніх справ України, Національна поліція; ЦОВВ, який реалізує держполітику у сфері захисту держкордону, ЦОВВ, який реалізує державну політику у сферах міграції (імміграції та еміграції).

Також до системи органів внутрішніх справ входять ЦОВВ, який реалізує державну політику у сфері захисту від надзвичайних ситуацій та Національна гвардія України.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: