"Влада" Криму: підтримка Путіна "зашкалює", новий "референдум" не потрібен

Субота, 4 липня 2015, 17:57

Самопроголошена влада Криму заявила про відсутність необхідності проводити повторний "референдум" про статус республіки.

Про це, як повідомляє російське агентство РИА Новости, заявив "глава Криму" Сергій Аксьонов.

"У Криму пройшов законний "референдум". Будь свіжа соціологія, проведена в тому числі і міжнародними дослідними кампаніями, і так показує, що кримчани сьогодні повністю довіряють російській державі. А рівень підтримки нашого президента Володимира Володимировича Путіна зашкалює. Які ще можуть бути питання?", - заявив Аксьонов.

При цьому він додав, що "при повторному проведенні референдуму результати перевершили б усі очікування".

Як відомо, 16 березня 2014 на території Криму і Севастополя пройшов "референдум" про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до складу федерації. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали дане голосування і вважають, що Росія анексувала півострів.

За результатами "референдуму", який озвучила самопроголошена влада Криму, приєднання Криму до Росії в АРК підтримали 96,77% голосуючих при явці 83,1%, у Севастополі - 95,6% виборців при явці 89,5%. При цьому відомо, що кримські татари в переважній більшості бойкотували участь в "референдум".

Днями російські ЗМІ почали активно тиражувати інформацію з посиланням на якогось "високопоставленого європейського чиновника", про те, що в ЄС можуть розглянути підсумки нового референдуму з Криму, якщо він пройде під наглядом ОБСЄ.

Разом з тим в ЄС продовжують наполягати на територіальній цілісності України разом з Кримом і не визнання його анексії.powered by lun.ua