В РФ заявили, що усі рішення ПА ОБСЄ вважатимуть "мізерними"

Неділя, 5 липня 2015, 22:29

Росія вважатиме рішення річної сесії Парламентської асамблеї (ПА) ОБСЄ в Гельсінкі не мають юридичної сили.

Про це заявив депутат Держдуми РФ Микола Ковальов, пише ТАСС.

За словами Ковальова, без Росії "це обговорення буде абсолютно неповноцінним".

"Ми вважаємо всі рішення цієї Парламентської асамблеї юридично нікчемними. Там, де все починається з порушення законів, міжнародного права, всі інші рішення стають абсолютно незаконними і нелегітимними. Саме так ми і будемо ставитися до цих резолюцій", - підкреслив депутат.

"Вони юридично нікчемні. Не думаю, що участь російської делегації в корені б змінило ситуацію, але видимість законності, легітимності прийнятих рішень, безумовно, була б забезпечена", - додав Ковальов.

Росія і низка інших країн виступили проти обговорення проектів антиросійських резолюцій на річної сесії ПА ОБСЄ у Гельсінкі. Йдеться про додатковий пункті 15 проекту резолюції, підготовлений Канадою "Про продовження очевидних, грубих і невиправлених порушень Російською Федерацією зобов'язань в рамках ОБСЄ та міжнародних норм".

При цьому 2 російські резолюції - через відсутність делегації РФ на сесії - розглянуті не будуть, незважаючи на заперечення російської сторони, надані Ковальовим.

Як відомо, у Гельсінкі почалася щорічна сесія Парламентської асамблеї ОБСЄ, ситуація в Україні стане однією із головних тем для обговорення на зустрічі.powered by lun.ua