У Кременчуці офіс "Укртранснафти" заблокували "робітники" Укртатнафти

77 переглядів
Неділя, 2 серпня 2015, 19:52

У Кременчуці вхід та виїзд до філії "Укртранснафти"  заблокували невідомі у спецодязі Кременчуцького НПЗ. 

Про це повідомив виконавчий директор "Нафтогазу" Андрій Пасішник.

"Вхід і виїзд заблоковані наметами з "приватівською" охороною у спецодязі НПЗ", - заявив він і додав: "Отримавши від держави необгрунтовано понад пів мільярди гривень можна цілу армію рік утримувати".

Молоді люди сидять перед входом до будівлі,  тримаючи у руках плакати з гаслами  "Не дамо зупинити КНПЗ" та "Сидорака і Пасішника - у відставку".

Фото з Facebook Андрія Пасішника
 
 

Згодом Пасішник зазначив, що біля офісу "Укртранснафти" у Кременчуці чергує "нічна зміна".

У офиса Укртранснафты в Кременчуге ночная смена "рассоховцев" :))

Posted by Андрій Пасішник on 2 августа 2015 г.

Як відомо, 1 серпня Пасішник повідомив, що кількадесят невідомих штурмували станцію ЛВДС "Кременчук "Укртранснафти".

Згодом він повідомив, що  так звані робітники "Укртатнафти" "відпрацювали" мітинг і зникли, "спортсмени" у спецодязі нафтопереробників продовжили блокувати вхідні ворота до  ЛВДС Кременчук - підігнали під ворота установи автобуси та перекрили ними вхід на станцію. 

31 липня ПАТ "Укртранснафта" припинила подачу видобутої "Укрнафтою" нафти на заводи "Укртатнафти" через дефекти, виявлені на магістральному нафтопроводі "Глинська-Кременчук". 

ПАТ "Укрнафта" заявила про загрозу припинення видобутку нафти та газу через призупинення ПАТ "Укртранснафта" приймання та транспортування нафти.

Пізніше Кременчуцький НПЗ, що входить до компанії "Укртатнафта", також заявив про загрозу зупинки через зрив поставок сировини компанією "Укртранснафта".

2  серпня  "Укртранснафта" відновила постачання нафти на Кременчуцький НПЗ, однак керівники виробничих підрозділів терміново викликають працівників, у яких вихідний або відпустка, й вимагають вийти на роботу 3 серпня: "Завтра доправлять у Київ на мітинг. Навіть пропонують подвійну оплату".

Українська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

powered by lun.ua