Проти екс-міністра Швайки відкрили кримінальну справу

Понеділок, 3 серпня 2015, 17:01

Проти екс-міністра агарної політики Ігоря Швайки відкрили кримінальну справу за подарунок від колишніх працівників ДПЗКУ мотоцикл "Harley-Davidson".

Про це свідчить ухвала Печерського райсуду від 29 липня, передають Наші гроші.

Йдеться про мотоцикл "Harley-Davidson", модель FLH, 2013 року випуску, вартістю 250 тис грн.

Порушено кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу – отримання неправомірної вигоди. З боку Державної продовольчо-зернової корпорації України діяло двоє осіб, їх імена невідомі.

Мотоцикл придбано у липні минулого року і переданий Швайці у серпні. У документах щодо придбання мотоцикла стоять підписи, нібито Ігоря Швайки. Відтак столичне ГУ МВС має провести почеркознавчу експертизу.

Печерський райсуд дав слідчому Генпрокуратури доступ до документів Мінагрополітики з можливістю їх вилучення: листів з резолюціями у кількості не менше 15 примірників з оригіналами підпису Швайки, заяви екс-міністра, написаної власноруч, про проведення перевірки, передбаченої законом про очищення влади, а також декларацій про доходи Швайки за 2013-2014 рр.

 Швайка катав на мотоциклі Фаріон. Фото svoboda.org.ua

Ігор Швайка показав мотоцикл "Harley-Davidson" у травні цього року на благодійному мотопробігу, збір коштів з якого мав піти на підтримку військового госпіталю. На запитання журналістів Швайка підтвердив, що цей мотоцикл – подарунок друзів. "Знали, що я давно уже хотів мотоцикл. І близькі друзі зробили такий подарунок. Сказали – тепер треба вступати в клуб і опановувати", – прокоментував Швайка.

 За отриманий у подарунок мотоцикл Швайці доведеться відповідати в суді. Фото svoboda.org.ua

Як повідомлялося, проти працівників ДПЗКУ відкрито кримінальні провадження у зв’язку численними фінансовими порушеннями.

Як з’ясували журналісти, після призначення міністром агрополітики Ігоря Швайки у ДПЗКУ продовжили працювати старі схеми, які раніше "кришував" Юрій Іванющенко, зокрема сотні мільйонів гривень зливалися іноземним компаніям.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: