Затримали рекордну партію бурштину, Аваков обіцяє "одіозні" імена

Вівторок, 4 серпня 2015, 08:45

Минулої ночі спеціальна група МВС у Рівненській області затримала понад 2,5 тонн незаконно добутого бурштину, упакованого для відправки за кордон.

Про це повідомляє міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у Facebook.

"Рекордна за обсягом партія затриманого бурштину коштує, за попередньою оцінкою, близько трьох мільйонів доларів (3 000 000 $)! Точніше вагу й склад каменів по фракціях партії, які готували до контрабанди, і його (бурштину) вартість визначать експерти на місці в Києві, куди вантаж прямує зараз при озброєній охороні", - пише він.

За його словами, операцію з викриття й припинення дій найбільшої злочинної групи, яка діє в Рівненській області й "паразитує на незаконному видобутку бурштину", провели МВС і Державна фіскальна служба.

"Буде продовження, з'являться прізвища – у минулому відомого одіозного депутата П., продажні правоохоронці й чиновники – ми свою роботу будемо робити", - запевнив голова МВС.

"Але потрібно, як уже писав раніше, ухвалювати закон, який регулює державний контроль, видобуток і збут бурштину!", - наголосив Аваков.

Він повідомив, що вилучений бурштин буде проінвентаризовано і "представлено публічно в найближчі години у Києві, щоб нічого з ним не "трапилося".

"Буде покладено у казну держави", - пообіцяв Аваков.

Это не мешки со строительным мусором. Это мешки набитые янтарем! Этой ночью специальная группа МВД в Ровенской области...

Posted by Arsen Avakov on Monday, August 3, 2015

Як повідомляє Генеральна прокуратура, мішки з 2,5 тоннами необробленого "сонячного каменю" було знайдено у мікроавтобусі "Mercedes-Benz Sprinter", що був припаркований поблизу одного з приватних підприємств у місті Рівне.

Генпрокуратура взяла на контроль хід досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ст. 198 КК (придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом), щодо вилученого бурштину.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування