Порошенко: Українська армія повинна досягти рівня армій країн НАТО до 2020 року

48 переглядів
Середа, 2 вересня 2015, 20:51

Президент Петро Порошенко заявляє, що в новій військовій доктрині буде відображено завдання передислокації військових частин та створення військової інфраструктури на сході та півдні України.

Про це він сказав, відкриваючи засідання РНБО України в середу в Києві.


"Нова військова доктрина не лише офіційно констатує, що військовим противником України є Російська Федерація, але і ставить завдання щодо передислокації військових частин і з'єднань, і створення належної військової інфраструктури в східних та південних областях", - зазначив президент.


Порошенко зазначив, що всі актуальні воєнні загрози і виклики для України "на жаль, зараз пов'язані з Росією, і всі вони, також на жаль... мають тривалий характер".

Він також повідомив, що українська армія повинна до 2020 року досягти стандартів країн - членів НАТО.

"Червоною ниткою через цей стратегічний документ (Військову доктрину) проходить тема євроатлантичної інтеграції, необхідність приведення всієї нашої оборонно-військової системи у відповідність зі стандартами НАТО, досягнення критеріїв членства. Саме це завдання до 2020 року - забезпечити повну сумісність Збройних сил України з відповідними силами країн - членів НАТО", - сказав Порошенко.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua