Сірійські повстанці просять у США ракети для захисту від літаків РФ - WP

Субота, 3 жовтня 2015, 19:56

Сирійські повстанці, яких підтримують США, звернулися до адміністрації американського президента Барака Обами з проханням надати їм ракети "земля-повітря" для захисту від російської авіації. 

Про це пише The Washington Post.

Видання уточнює, що командувач однієї з помірно ісламістських груп "Ліва Сукур аль-Джабаль" Хассан Хадж Алі попросив американську владу здійснювати тиск на Росію, щоб та припинила атакувати повстанців, або надати зброю для захисту від російської авіації.

З аналогічним проханням до США звернулося угруповання "Таджаму аль-Изза". Його представник Мустафа Моараті стверджує, що російські літаки в п'ятницю завдали ударів по їх позиціях в Ель-Латамане, наголошується у повідомленні.

За словами Моараті, угруповання вже отримувало від США керовані протитанкові ракети.

У свою чергу представник американських військових кіл заявив WP, що запит на передачу ПЗРК сирійським повстанцям розглядається.

При цьому численні аналогічні прохання, що надходили до Вашингтона від сирійських угруповань в останні роки, залишалися без відповіді, зазначає видання: влада США побоюється, що озброєння потрапить до рук терористів.

Дождьpowered by lun.ua