ІС: Північніше Луганська бойовики "вдають" відведення техніки

Вівторок, 6 жовтня 2015, 09:11

У зоні проведення АТО в цілому дотримуються режиму тиші, періодично відзначаються збройні провокації бойовиків у вигляді "випадкової" стрільби убік позицій сил АТО.

Також "із метою профілактики" бойовики прострілюють нейтральну смугу й "зеленку", пише координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук 6 жовтня у Facebook.

"По всій лінії розмежування працюють диверсійно-розвідувальні групи супротивника", - повідомляє він.

У Донецьку й Горлівці, за даними ІС, іде переформування т.зв. "мотострілкових бригад" бойовиків шляхом надання кожній по 2-3 дивізіони ствольних артилерійських систем і РСЗО.

"Відзначається гостра нестача "штатної" техніки – є близько 50-60%", - пише Тимчук.

"Північніше Луганська російсько-терористичні війська демонстративно зображають відведення техніки. На кожній ділянці в районі н.п. Щастя, Станиця Луганська, Весела Гора, Слов’яносербськ і Жолобок помічено відведення груп техніки по 3-5 танків, тоді як по 10-15 танків залишаються на цих же ділянках, техніку замасковано (найчастіше в лісосмугах)", - заявляє він.

За даними ІС, "у незаконних збройних формуваннях триває ротація так званих радників із числа кадрових військовослужбовців ЗС РФ".powered by lun.ua