Рада відмовилася голосувати за закон з "безвізового пакету"

Четвер, 8 жовтня 2015, 14:11

Рада відмовилася голосувати у першому читанні за закон про державне регулювання зовнішньої трудової міграції та соціальний захист українських трудових мігрантів і членів їх сімей.

Спікер Володимир Гройсман двічі ініціював сигнальне голосування для визначення того, чи є необхідна кількість голосів, однак відгукнулися лише 217 і 218 депутатів.

Після цього Гройсман оголосив перерву у засіданні до 16 години.

Закон стосується українців, які шукають чи отримали притулок за кордоном, вчаться там, перебувають на дипломатичній службі чи у відрядженні.

Представляючи документ, міністр соціальної політики Павло Розенко заявив, що цей закон допоможе захистити права мігрантів, а також нагадав, що він є складовою пакету законів, прийняття якого є обов'язковим для скасування візового режиму з ЄС.

При цьому під час обговорення законопроект піддався критиці з боку багатьох депутатів, які вимагали суттєво удосконалити документ до другого читання.

Як відомо, на цей момент Рада вже проголосувала кілька законопроектів з пакету, необхідного для скасування візового режиму з ЄС. Всі вони були прийняті лиш у першому читанні і піддавалися різкій критиці з боку низки депутатів. Кожен документ був проголосований з умовою про те, що до другого читання він буде суттєво удосконалений.

Українська правдаpowered by lun.ua