Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Порошенко: На Корбані ніхто зупинятися не буде

Неділя, 1 листопада 2015, 19:15

Президент Петро Порошенко наполягає на прозорості розслідування справ стосовно голови партії "Укроп" Геннадія Корбана.

Про це Порошенко заявив в інтерв'ю українським телеканалам, яке вийшло в ефір увечері 1 листопада.

"Я підкреслюю і наполягаю, що розслідування має відбуватися максимально прозоро, і створювати підстави для довіри з боку суспільства", - заявив Порошенко.

Він нагадав, що кілька тижнів тому, коли Верховна Рада знімала недоторканність з народних депутатів для притягнення їх до відповідальності, він пообіцяв, що "це тільки початок".

"На Корбані ніхто зупинятися не буде", - заявив Порошенко.

Президент додав, що процеси боротьби з корупцією та рішучі процеси відновлення законності "триватимуть".

"У нас немає імунітету від розслідування, від притягнення до відповідальності за корупційні злочини ні в кого - ні від команди нової влади, де також мають бути порушені справи, ні від старої влади, де всі винні мають бути притягнуті до відповідальності", - додав Порошенко .

Він підкреслив, що країна має найближчим часом почути нові прізвища тих, хто буде притягнутий до відповідальності.

"Думаю, наші силовики краще мене знають (хто ці люди), а я не думаю, що президент повинен в це втручатися", - підсумував Порошенко.

Як відомо, 31 жовтня кандидат у мери Києва, член партії "Укроп" і найближчий соратник олігарха Ігоря Коломойського Геннадій Корбан був затриманий СБУ.

В ГПУ повідомили, що 31 жовтня проводять спільну з СБУ широкомасштабну спецоперацію із затримання членів організованого злочинного угрупування. 

Основні статті кримінального кодексу України, за якими спецоперація - 255, 191 (розкрадання майна) та 349 (пов'язана з викраденням людей), ГПУ вивчає причетність Корбана до керівництва організованою злочинною організацією. 

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: