Луценко: Найближчими днями буде ясно, чи змінять олігархічну систему на європейську

Неділя, 1 листопада 2015, 21:54

У найближчі дні буде зрозуміло, чи здатні політичні лідери змінити олігархічну систему в Україні на європейську.

Про таке 1 листопада заявив лідер фракції БПП у Верховній Раді Юрій Луценко у своєму Facebook, коментуючи затримання лідера партії "Укроп", соратника олігарха Ігоря Коломойського  Геннадія Корбана. 

За словами Луценка, затримання Корбана не могло не статися: "все його життя було грою не по правилах і не по закону, він завжди був під прицілом силових структур: від рейдерства до вбивства". 

"Проголосивши гасло "Патріотам можна все", Корбан і К перевели рейдерство з юридичної площину у силову, по суті бандитську", - додав він.

Також Луценко зазначив, що "саме недоведеність справ (проти  чиновників влади Януковича) викликає критичне сприйняття затримання Корбана".

"Або силовики серйозно вдарять по членах банди Януковича, або у нас будуть нові силовики. Або новий парламент", - додав Луценко. 

"Кримінальних проваджень щодо відомих екс- урядовців ПР так само багато, як і проти Корбана. Що заважає їх реалізувати - саботаж, непрофесіоналізм чи маневри, не важливо", - додав він.

"Україна буде або європейською, або олігархічною. ... Зараз відбувається спроба знищити можливість грабувати країну через монополії.  Олігархам це не подобається. ... Господарі поставили завдання - розпуск парламенту і обрання нового, під їхню слухняну більшість. Найкраще - з ліквідацією посади президента, або з обранням його у парламенті", - заявив Луценко.

"Найближчі дні дадуть нам відповідь на те, чи здатні політичні лідери реально змінити олігархічну систему на європейську.  Завдання усіх - домовлятися, а не закликати на домашню війну", - підсумував він. Рівень 1. Затримання Корбана не могло не статися. Все його життя було грою не по правилах і не по закону. Він завжди був...

Posted by Юрій Луценко on 1 ноября 2015 г.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: