ФСБ за блокаду Криму порушила справу проти власника ATR Іслямова

Понеділок, 2 листопада 2015, 08:00

Слідчий відділ окупантів УФСБ Росії по Республіці Крим та місту Севастополю порушив кримінальну справу стосовно одного з ініціаторів блокади півострова власника кримськотатарського телеканалу ATR - Ленура Іслямова.

Про це повідомляють РИА Новости.

"22 жовтня 2015 Слідчим відділом УФСБ Росії по Республіці Крим та місту Севастополю порушено кримінальну справу стосовно громадянина Російської Федерації Іслямова Ленура Едемовіча, 1966 р.н.", - йдеться в повідомленні відомства.

Раніше, прокурор окупаційної влади Криму Наталія Поклонська заявила про "порушення низки кримінальних справ за фактами протиправної діяльності на кордоні з Україною під загальною умовною назвою "блокада Криму".

На трьох в'їздах до Криму з боку Херсонської області 20 вересня 2015 розпочалася акція з безстрокової громадянської блокади поставок українських товарів на півострів.

Представники кримськотатарської громади, інші активісти, за повідомленням українських ЗМІ заблокували рух по дорогах, що ведуть до трьох контрольних пунктів в'їзду-виїзду в Крим "Каланчак", "Чаплинку" і "Чонгар".