Обвинувачений у справі "2 травня в Одесі" в суді намагався порізати вени

П'ятниця, 4 грудня 2015, 14:48

Малинівський районний суд Одеси змінив раніше ухвалену постанову про надання можливості виходу з-під варти під заставу для обвинувачених, що залишаються в СІЗО, у справі про події 2 травня 2014 року.

Про це повідомляє у п'ятницю "Інтерфакс-Україна".

Суд вказав на те, що під час ухвалення попереднього рішення не були враховані деякі обставини справи, і постановив продовжити обвинуваченим термін тримання під вартою ще на 60 діб без можливості внесення застави.

Після цього судове засідання було закрито.

В цей час один з обвинувачених, за попередніми даними, росіянин Євген Мефедов спробував перерізати собі вени. Його зупинили співробітники конвою. Стан обвинуваченого невідомий.

Раніше у п'ятницю стало відомо, що судді Малиновського районного суду Одеси, які написали під тиском проукраїнських активістів заяви про відставку, відкликали їх того самого дня і продовжили розглядати справу про події 2 травня 2014 року в Одесі в частині подій на Грецькій площі.

Як повідомлялося 2 травня 2014 року в Одесі в ході масових заворушень загинули 48 осіб і більше 200 були поранені. Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і навмисне сплановані.

Малиновський районний суд Одеси 27 листопада пом'якшив запобіжний захід для заарештованих у справі про події 2 травня 2014 в Одесі.

Суд замінив їм утримання під вартою на утримання під вартою з можливістю виходу з-під варти під заставу.powered by lun.ua