Uber з'явиться на українському ринку

П'ятниця, 4 грудня 2015, 23:56

Відомий проект Uber, що конкурує з традиційним бізнесом таксі по всьому світу, найближчим часом може вийти на український ринок.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян.

"Завдяки ініціативі Василя Мірошниченка разом з Романом Хмілєм, зустрілися з компанією Uber. Предметна розмова і повне розуміння", - пише посадовець.

Глава департаменту автотранспорту Роман Хміль, пише, що вже бачив директора Uber-Україна.

"UBER in town! Перекладаю: сьогодні на власні очі бачив директора Uber-Україна. Скоро на дорогах України", - пише Хміль.

Хто саме представляє Uber-Україна, поки не відомо.

Раніше вже повідомлялося про бажання компанії вийти на український ринок.

"Амбіції Uber - бути скрізь. Ми хочемо бути в будь-якому прогресивному, інноваційному місті, якому потрібен безпечний, надійний і ефективний транспорт. Київ - не виняток. Ми завжди вивчаємо можливості, в тому числі - в Україні", - зазначав представник компанії цим літом.

Uber - це онлайн-сервіс автомобільних перевезень, що дозволяє замовити приватне таксі через сайт, а також через додатки на iPhone або на пристроях Android.

Компанія була створена в 2009 році, її штаб-квартира розташована в Сан-Франциско. На сьогоднішній день послуги Uber доступні більш ніж в ста містах світу. Компанія отримує від працюючих в ній таксистів комісію в розмірі 20% від кожного виклику.

У компанії в Європі останнім часом справи йдуть не дуже гладко. Пару днів тому у Франції заарештували регіональних менеджерів в рамках розслідування діяльності, пов'язаної з додатком UberPOP. Силовики розпорядилися перевірити паризькі таксі на той випадок, якщо водії працюють без ліцензії.

Раніше повідомлялося, що сервіс бронювання недорогих приватних таксі UberPOP буде закритий у Франції.

Французька влада пішла на такий крок після великих акцій протесту таксистів, деякі з яких переросли в сутички.

Президент Франції Франсуа Олланд засудив заворушення, назвавши їх неприйнятним насильством. Однак він підкреслив, що сервіс повинен бути закритий і оголошений поза законом.

Економічна правдаpowered by lun.ua