У Кривому Розі знову евакуювали "заміновану" міськраду

Субота, 5 грудня 2015, 21:40

З міськради Кривого Рогу о 21:00 усіх громадян, які перебували у приміщенні, евакуювали через отримання повідомлення про мінування.

Про це повідомляють Українські новини.

У цей час у міськраді було призначено засідання Криворізької міської виборчої комісії.

За інформацією управління Нацполіціі в Кривому Розі, на номер "102" надійшов анонімний дзвінок з інформацією про замінування. З будівлі евакуйовано близько 130 осіб.

Вибухотехніки перевіряли 3 і 5 поверхи будівлі на наявність вибухівки.

Разом з тим у Facebook нардеп від "Самопомочі" Семен Семенченко зазначив, що виборчком "розшукує свого главу" - Павла Гівеля, який має з'явитися до виконкому та затвердити своєю печаткою постанови та протоколи виборчкому. 

"На телефонні дзвінки пан Гівель не відповідає, останній раз його бачили з колишнім міським головою Кривого Рогу Вілкулом. Автомайдан і Громадська Варта Кривого Рогу розшукує голову виборчкому по всьому місту. ... Прохання тим, хто упізнав його на фото, зв'язатися з секретарем виборчкому. Телефон 0564 - 92 13 18", - зазначив Семенченко. 

Помогите найти человека!Избирком Кривого Рога разыскивает своего голову пана Гивеля. Он должен явится в помещение Испо...

Posted by Семен Семенченко on 5 декабря 2015 г.

Як повідомляє місцеве видання 0564.ua, Гівелю від членів Криворізького міськвиборчкому, які зібралися у робочому кабінеті для оформлення документів, прийнятих на засіданні, було направлено SMS такого змісту: "Павло Орестович, терміново просимо Вас з'явитися до приміщення комісії для завірення  постанов печаткою, яка зберігається у Вас, прийнятих на засіданні комісії, яке тривало з 4 до  5 грудня 2015 р. і протоколу цього засідання".

За словами членів комісії, Гівель також відповів SMS - повідомленням, стверджуючи, що він перебуває у слідчого.

Члени міськвиборчкому не мають доступу до офіційного сайту міськради, тому не можуть повідомити голову комісії за допомогою оприлюднення на ньому відповідного оголошення.

Як відомо, після місцевих виборів і оголошення переможцем на них Юрія Вілкула в Кривому Розі тривають мітинги з вимогою переглянути підсумки волевиявлення. Перед міськрадою проходять народні Віче, активісти встановили намети.

Разом з тим у Нацполіцію почали надходити регулярні повідомлення про мінування приміщень. Так, через повідомлення про мінування 17 листопада поліція евакуювала співробітників міськвиборчкому.

21 листопада поліція виявила 2 гранати в наметі мітингувальників біля тервиборчкому в Кривому Розі. 25 листопада і 2 грудня в поліцію надійшли повідомлення про мінування міськради, була проведена евакуація.

29 Листопада поліція евакуювала всіх знаходяться в міськраді громадян через повідомлення про пронос вибухівки одним з активістів.

4 грудня поліція почала розслідувати неправдиве повідомлення про мінування міськради.powered by lun.ua