Порошенко долучиться до Нацради реформ: готуватимуть бюджет-2016

158 переглядів
Субота, 5 грудня 2015, 22:51

8 грудня участь у роботі Національної Ради Реформ візьме президент Петро Порошенко, результатом роботи має бути "компроміс" та законопроект, на основі якого буде розрахований держбюджет на 2016 рік. 

Про це 5 грудня в ефірі одного з телеканалів заявив перший заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко, повідомляє прес-служба партії. 

Кононенко висловив переконання, що до кінця грудня у Верховній Раді будуть прийняті "і зміни до податкового Кодексу і бюджет на
2016 рік". 

Він нагадав, що станом на 5 грудня у ВР зареєстровано законопроект про зміни до податкового кодексу під авторством понад 100 народних депутатів. 

"Це так званий законопроект Ніни Южаніної (голова податкового комітету). Є також законопроект, який презентований на сайті Міністерства фінансів, і на основі всього цього ми повинні прийняти бюджет на наступний рік", - зазначив Кононенко.

Він  підкреслив, що депутатський законопроект  є ліберальним  і створює засади для розвитку вітчизняного бізнесу. При цьому він додав, що існує "чітка позиція МВФ, де зафіксовано, що максимальний дефіцит бюджету може становити 3,7%". 

"На цьому полі зараз йдуть дискусії", - додав він. 

Як відомо, раніше представник МВФ в Україні Жером Ваше заявив, що існує ризик для продовження програми співпраці в рамках механізму розширеного фінансування між МВФ і Україною.

За його словами, бюджетна політика має відповідати цілям, які були узгоджені в програмі між Україною та фондом.

"Тепер ми чекаємо, яким буде представлений бюджет, і чи відповідатиме він домовленостям. І чи зможемо ми його підтримати", - сказав Ваше.

У разі зупинки програми співпраці між МВФ і Україною автоматично будуть зупинені всі програми кредитування з міжнародними фінансовими організаціями: Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, урядів країн ЄС і США.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua