Шахтарі чергової шахти на Львівщині розпочали страйк

Понеділок, 4 січня 2016, 15:37

У понеділок шахтарі другої зміни шахти "Великомостівська" на Львівщині відмовилися спускатися під землю через заборгованість із зарплати.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець з посиланням на голову профспілки цієї шахти Ольгу Божок.

За його словами, на держпідприємстві "Львіввугілля" сума заборгованості складає понад 70 млн грн.

Він додав, що у місті Червоноград на Львівщині у понеділок відбувається засідання ради голів усіх первинних профспілок, на якому розглядатимуть питання про підтримку гірників шахт "Степова" та "Великомостівська", які почали стихійні страйки.

"Працівники ДП "Львіввугілля" сподівалися, що їм виділять 480 млн грн на погашення різниці у собівартості та розвиток їхніх підприємств. Але насправді у бюджеті-2016 на ці статті не передбачено жодної копійки. У бюджеті закладено кілька млн гривень на реструктуризацію, тобто закриття шахт. Та 500 млн грн на погашення боргів із зарплати у 2015 році", – додав він.

Як повідомила мені голова ППО НПГУ шахти "Великомостівська" ДП "Львіввугілля" Ольга Божок, сьогодні у 2-гу зміну гірники...

Posted by Михайло Волинець on Monday, January 4, 2016

Як відомо, раніше Волинець повідомляв про намір шахтарів 12 січня перекрити пункти пропуску на польському кордоні, щоб привернути увагу до невиплат зарплат. За його словами, заборгованість за листопад становить 78%, за грудень – 100%.

У свою чергу в Міненерго запевнили, що погасять заборгованість перед шахтарями після підготовки необхідних документів.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!