Польський канал показав пропагандистський фільм про Майдан

21 лютого 2016, 17:31

21 лютого польський телеканал TVN24 показав у програмі "Ева Еварт радить: Документальне кіно у TVN24" скандальний французький фільм "Маски революції".

Про це повідомляє "Польське радіо".

Стрічка, автором якої є французький журналіст Пол Морейра, показує події на київському Євромайдані як бунт радикалів-націоналістів; фільм сповнений алюзіями на провідну роль США в українських подіях дворічної давнини, натякає, що російська анексія Криму мала підстави та була закономірною.

Реклама:

Перед показом стрічки ведуча програми Ева Ванарт згадала про другу річницю трагічних подій на Майдані та зазначила, що пропонований документальний фільм є "контроверсійним". 

Журналіст польського журналу "Newsweek" Міхал Кацевич, який багато років висвітлює події в Україні, назвав показ фільму скандалом.

"Для мене показ картини "Маски революції" без відповідного обумовлення, що це за стрічка, є скандалом. Цей французький фільм є брехливим, у ньому використані класичні маніпулятивні техніки при висвітленні українських подій, які відповідають російському наративу",  - наголосив він.

РЕКЛАМА:

"Цей фільм представляє неправдивий образ: домінуючу роль радикалів під час Революції гідності, автор спирається на коментарі від маргінальних персонажів, аби обґрунтувати тезу про "фашистський переворот". Одним словом, захищає російську версію про "фашистську загрозу" у Києві" - зауважив журналіст.

Нагадаємо, фільм Поля Морейри, який розповідав про події в Україні 2013-2014 років, вийшов на французькому телеканалі Canal+  1 лютого о 22:30 за місцевим часом.

Фільм відзнятий у дусі російської пропаганди та покликаний розповісти про "екстремістські націоналістичні батальйони в Україні, які стали загрозою для уряду", а також про "криваву бійню в Одесі".

Показ фільму викликав обурення у французьких журналістів.

Європейська правда

пропаганда Польща Майдан
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування