Саакашвілі: Яценюк і Кононенко блокують наші з Абромавичусом ідеї

Середа, 3 лютого 2016, 12:58

Голова Одеської обласної держадміністрації Міхеіл Саакашвілі бачився з міністром економіки Айварасом Абромавичусом напередодні заяви останнього про відставку.

"Вчора довго говорили з Айварасом Абромавичусом, і він розповів ще багато всього цікавого", - написав Саакашвілі у Facebook.

"Хіба не сумно, що литовці і грузини змушені взяти на себе функцію захисників країни від деяких нечистих на руку людей, що хоч і народилися в Україні, але прорвалися у владу і шкодять її інтересам?", - зазначив він.

Саакашвілі нагадав, що працює разом із Абромавичусом у Раді з реформування держпідприємств.

"Хочу підтвердити, що всі наші ініціативи щодо зміни керівників держпідприємств блокуються особисто прем'єр-міністром з подачі одного з лідерів фракції БПП-Солідарність в Раді – Ігоря Кононенка і ще декількох груп впливу", - заявив керівник Одещини.

Саакашвілі сподівається, що 16 лютого Верховна Рада "знайде в собі сили не тільки відправити уряд у відставку, а й забезпечити те, щоб наступний уряд був повністю захищений від тіньових інтересів з президентської, прем'єрської або будь-яких інших фракцій."

"Також впевнений, що у всіх основних фракціях є достатньо здорових сил – і вони зможуть підтримати процес очищення", - додав він.

"Думаю, Верховна Рада повинна провести публічні слухання, запросити і Айвараса, і пана Кононенка – і на всі питання повинні бути дані вичерпні відповіді. Я особисто теж готовий виступити на цих слуханнях. Ми повинні розблокувати найважливіші економічні реформи і приборкати корупційні інтереси", - заявив Саакашвілі.

Вчинок мужньої людиниВчора довго говорили з Айварасом Абромавічусом і він розповів ще багато всього цікавого. Хіба не ...

Posted by Mikheil Saakashvili on Wednesday, February 3, 2016

Вранці 3 лютого Абромавичус заявив, що йде у відставку з посади міністра економіки, яку обіймав трохи більше року, – зокрема, через "кадрове свавілля" і лобізм з боку Ігоря Кононенка.

Політолог Тарас Березовець повідомив, що напередодні, 2 лютого, Абромавичус зустрічався у Києві з Саакашвілі.

Вчера я встретил Айвараса Абромавичуса, мирно обедавшего в одном известном киевском ресторане с Михеилом Саакашвили. Там...

Posted by Taras Berezovets on Wednesday, February 3, 2016

Пайетт назвал Абромавичуса "одним из главных реформаторов в правительстве Украине и человеком, который верит в будущее, ...

Posted by Taras Berezovets on Wednesday, February 3, 2016

При цьому Березовець зазначав, що всім штабам "Блоку Петра Порошенка" дали команду готуватися до дострокових парламентських виборів на вересень.

powered by lun.ua