Абромавичус: Кононенко лобіював свої інтереси через депутата Чекіту

Середа, 3 лютого 2016, 14:00

Депутат від БПП Геннадій Чекіта лобіював у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі призначення близьких йому людей на посади керівників державних підприємств.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус.

За його словами, Чекіта представляв інтереси заступника керівника фракції БПП Ігоря Кононенка.

"Два дні тому на конкурс (з відбору керівника – ред.) підприємства порошкової металургії (держпідприємство "Завод порошкової металургії" – ред.) ходить товариш від БПП під контролем Ігоря Кононенка – Геннадій Чекіта. Ходить тут, лобіює своїх людей", – сказав Абромавичус.

За словами міністра, йому також нав'язували призначення його заступником людини 1960 року народження, тоді як середній вік його нинішніх заступників вдвічі нижчий.

При цьому він додав, що цей кандидат, прізвище якого не назвав, за всю свою кар'єру не займав жодної керівної посади.

"В резюме – жодної керівної посади, тільки "консультант" і "радник", – сказав Абромавичус.

При цьому він зазначив, що цей кандидат не горів бажанням працювати на посаді заступника міністра, але "йому сказали".

Абромавичус також розкритикував ситуацію, коли депутати мають повноваження приходити на будь-нарада в міністерство і впливати на прийняття рішень.

Як відомо, у середу Абромавичус заявив про рішення піти у відставку. Однією з головних причин він назвав тиск і корупційну діяльність з боку заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства.

Кононенко ці звинувачення заперечив. Він також заявив, що Абромавичуса можуть замінити заступником голови АП Віталієм Ковальчуком.

1 лютого Мінекономіки оголосило про призначення керівником ДП "Завод порошкової металургії" (Бровари Київської області) діючого директора цього підприємства Олександра Адоніна.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування