Поклонська заявила, що обшуку в компанії Іслямова не було

Четвер, 4 лютого 2016, 09:33

Так звана "прокурор Криму" Наталія Поклонська стверджує, що у компанії "СімСітіТранс" у Сімферополі обшук не проводили, а лише намагалися вручити припис щодо усунення порушень.

Про це вона заявила в коментарі кримському телебаченню, який поширила його в Facebook.

"Жодних слідчих дій там не було. Оскільки вони поводилися агресивно, постійно тікають, постійно ховаються, неможливо вручити їм цей документ. Тому й прибули співробітники для того, щоб вручити папірець, отримати підпис чи відмову від підпису, але в присутності понятих", - сказала Поклонська.

За твердженням окупаційної влади, "СімСітіТранс" так і не усунула недоліки у сфері безпеки пасажирських перевезень, а компанія відмовилася йти на контакт із правоохоронцями

1 лютого у Сімферополі невідомі в масках блокували роботу транспортного підприємства "СімСітіТранс", яке пов’язують із Ленуром Іслямовим – одним із координаторів акції з блокади Криму, чий телеканал ATR раніше розміщувався в будівлі цієї компанії.

У відношенні Іслямова в окупованому Росією Криму відкрили кримінальні справи. Повідомлялося про арешт кримського майна бізнесмена.

Відео – "Крим. Реалії"powered by lun.ua