Демчишин проведе позапланові внутрішні аудити "Центренерго" і "Укрінтеренерго"

Четвер, 4 лютого 2016, 23:31
Демчишин проведе позапланові внутрішні аудити Центренерго і Укрінтеренерго

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин прийняв рішення про проведення позапланових внутрішніх аудитів компаній "Центренерго" і "Укрінтеренерго".

Про це повідомляється на сторінці міністерства в Facebook.

"Мета перевірок: з’ясування законності укладених контрактів
на імпорт вугілля, відповідність декларованих об'ємів фактично поставленим, наявність сертифікатів якості та походження вугілля та визначення якісних показників вугілля, яке фізично знаходиться на складах а також з’ясування цінових параметрів поставок", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, в разі виявлення порушень законодавства матеріали будуть передані в правоохоронні органи для надання відповідної оцінки.

Також повідомляється, що результати аудиту дозволять Демчишину доповісти громадськості про "резонансні питання імпорту вугілля на підприємства державної генерації, грунтуючись на відповідних документах".

"Одночасно Володимир Демчишин звернувся до керівництва ДФС та СБУ з проханням також відреагувати на резонансну інформацію щодо поставок імпортного вугілля на підприємства державної генерації", - відзначили в міністерстві.

Раніше "Українська правда" опублікувала розслідування, в якому говориться, що Україна отримує вугілля з окупованих територій, а за поставками стоять люди, наближені до Віктора Медведчука. При цьому Демчишин заявляв, що Україна купує вугілля в ПАР.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування