Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Яресько прогнозує паузу в кредитуванні МВФ в разі зміни уряду

Понеділок, 8 лютого 2016, 23:52
Яресько прогнозує паузу в кредитуванні МВФ в разі зміни уряду

Міністр фінансів Наталія Яресько заявила, що МВФ в разі зміни уряду в Україні візьме паузу в програмі розширеного фінансування EFF і продовжить її тільки при готовності нового уряду виконувати зобов'язання, взяті попередниками.

Про це вона сказала в ефірі програми "Свободи слова" на ICTV у понеділок, передає "Інтерфакс-Україна".

"Вони (МВФ) будуть чекати, поки буде зрозуміло, яка виконавча влада і чи бере вона на себе зобов'язання виконувати ті умови, за якими вже надали $ 6,7 млрд і, ймовірно, ось-ось, (нададуть) наступний транш $ 1,7 млрд , - зазначила Яресько.

Міністр підкреслила, що для країни співробітництво з МВФ в даний час є дійсно критичним, так як інших кредиторів, готових давати кошти Україні на такий тривалий термін і за такими пільговими ставками, сьогодні немає.

Відкрита МВФ в березні 2015 року чотирирічна програма EFF для України загальним обсягом 12,348 млрд SDR (близько $ 17 млрд) спочатку передбачала проведення щоквартального огляду програми, виділення Києву в 2015 році чотирьох траншів, в 2016 році - ще чотирьох. Однак до теперішнього часу країна отримала лише перший транш коштів на $ 5 млрд і другий - на $ 1,7 млрд.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування