Насіров подарував Сироїд на 8 березня "незаконний подарунок"

33153 перегляди
П'ятниця, 4 березня 2016, 19:57

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров подарував віце-спікеру Верховної Ради Оксані Сироїд на 8 березня парфуми від Сhanel, вартістю більше 3 тисяч гривень.

Про це Сироїд повідомила у своєму Facebook.

Радянська звичка дарувати коштовні подарунки посадовим особам продовжує дивувати – вчора виявила у приймальні таке «явищ...

Опубліковано Oksana Syroyid 4 березень 2016 р.

"Проблема не лише в тому, що це несучасно та неетично, тим більше в умовах війни, але є ще й закон "Про запобігання корупції", який забороняє мені приймати подарунки, вартість яких перевищує встановлену законом межу", - обурилися віце-спікер.

Сироїд зазначила, що відповідно до закону, повинна здати цей подарунок на зберігання.

"Чекаю на представника апарату Верховної Ради для передання Chanel на "зберігання", - написала вона.

У розмові з кореспондентом "Української правди" Сироїд сказала, що не розмовляла з Насіровим після отримання цього подарунка.

Водночас пізніше Насіров вибачився перед віце-спікером.

"Дорога Оксано, вибачте, якщо образив вас своїм привітанням. Я, як і більшість чоловіків в Україні, завжди вітав, вітаю і буду вітати жінок зі святом весни. Здається, закон поки не забороняє робити жінкам приємне", - написав він у коментарях на сторінці Сироїд.

"Якщо привітання вам не до душі, ви маєте право розпорядитися їм за власним бажанням. До речі, це привітання від мене особисто, і навіть листівку я підписував власноруч – не як голова ДФС, а як чоловік Роман Насіров", - додав він.

Як відомо, згідно з декларацією про доходи, у 2014 році Насіров заробив 4,9 мільйона гривень. 

У Законі "Про запобігання корупції" вказано, що сукупна вартість подарунків для держчиновника від однієї особи за рік не може перевищувати двох прожиткових мінімумів  (1330 грн).

Роман Кравець, Роман Романюк, УП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua