Яценюк розкритикував "експеримент" на Одеській митниці

Неділя, 6 березня 2016, 20:00

Одеська область не показала ефективності в експерименті щодо спрямування понадпланових надходжень на митниці на будівництво і ремонт доріг.

Про це ввечері 6 березня заявив глава уряду Арсеній Яценюк у "10 хвилинах з прем'єр-міністром." 

Яценюк нагадав, що для будівництва доріг він запропонував експеримент - понадпланові надходження на митницях ділились в пропорції 50 на 50.

"Ті 50%, які йшли до місцевого бюджету, безпосередньо відправлялися на будівництво і ремонт доріг в чотирьох областях. Минулоріч Львівська область додатково отримала на ремонт і будівництво доріг 312 млн. грн, Чернівецька - 129 млн, Волинська - 104. Одеська область не показала ефективності в цьому експерименті", - зазначив Яценюк. 

Він додав, що загальний обсяг фінансування ремонту та будівництва автошляхів у 2016 році  становитиме близько 14 млрд грн, планується відремонтувати і побудувати 1700 км доріг. При цьому глава уряду підкреслив, що місцеві бюджети мають вкласти свою частку в будівництво і відновлення доріг у містах, селах і районах. 

За словами Яценюка, остаточний перелік всіх автошляхів, які підлягають ремонту і відновленню у 2016-му, буде затверджений на наступному тижні.powered by lun.ua